ייעוץ פיננסי
  ניהול תקציב אישי – לניהול נכון של החיים | Finance Advice – ניהול תקציב אישי כהלכה

ייעוץ פיננסי

ניהול תקציב אישי 


ניהול תקציב אישי מחזיק ביתרונות רבים וישפיע לטובה על ההתנהלות הפיננסית שלכם. מעוניינים לשלוט כראוי במאזן ההוצאות וההכנסות שלכם? ברצונכם ללמוד לקרוא את דו"חות כרטיסי האשראי ואת תלושי השכר? אין ספק, תחום הפיננסים והכלכלה הוא מורכב. עם זאת, בהחלט אפשרי לרכוש את מושגי היסוד , לשלוט  ולנהל תזרים המזומן והתקציב האישי, לשלוט בהוצאות – לצאת מהמינוס ואף לחסוך. לשם כך, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל Finance Advice.

 

ניהול תקציב אישי: לבצע כלכלה נבונה 


כאמור, עולם הפיננסים הינו מורכב למדי, כאשר ישראלים רבים אינם מבינים כלל את המשמעות של כלכלה נבונה. לצערנו הרב, במרבית בתי הספר לא מלמדים תחומי ידע אלו – וחבל שכך. כמו כן, הורים רבים אינם טורחים לחנך את ילדיהם בכל הנוגע לראייה כלכלית. למעשה, מעבר לאמירה לא להיות בזבזניים עם הכספים, לא ניתן בסיס פיננסי איתן לדור הבא. בהתאם לכל זאת, אנו הופכים לאנשים בוגרים חסרי כל השכלה כלכלית והבנה בסיסית לגבי ההכנסות וההוצאות החודשיות שלנו.

כדי למנוע מצב של גרעון פיננסי ענקי, חשוב לבצע חשבון נפש – ולהתחיל במלאכה. אנו מדברים, כמובן, על מלאכת בניית התקציב האישי וניהולו המדויק והאחראי.

 

ניהול תקציב אישי מנהלים נכון את החיים


הפקדתה של המשכורת החודשית או של סכומי כסף אחרים יוצרים אשליה של הכנסות בלתי פוסקות; הכנסות אשר לא לעולם לא ייפסקו. עם זאת, פנטזיות הן דבר אחד – כאשר המציאות מציגה בפנינו עובדות בשטח. במילים אחרות, ולצד ההכנסות החודשיות, אנו מתמודדים גם עם מגוון הוצאות ומחויבויות כלכליות אותן יש לכסות באופן מלא ושקול.

מעוניינים להחזיר את השליטה לידיכם? החל מההוצאות עבור הלימודים, הוצאות תחזוקה של הבית והמכונית, הוצאות של ביגוד ועד הוצאות של מזון באופן חודשי וסדיר – בזכות מעקב אחר פעולות אלו נוכל לעשות מעט סדר בבלגן ולהבין היכן אנו מבזבזים את כספנו. כמו כן, ברגע בו מבצעים איזון של כל סך ההוצאות אל מול ההכנסות, מגלים כי יכולים לנהל את החשבונות באופן יותר שקול ולהתקדם אל עבר יעדים כלכליים עתידיים – בין אם מדובר ברכישה של מכונית חדשה ללא הלוואה או יציאה לטיולים משפחתיים , ובכלל לממש את מכלול שאיפות וחלומות המשפחה .