ייעוץ פיננסי
  יועץ פנסיוני מומלץ – לבחור את המסלול המתאים ביותר עבורכם | Finance Advice – יועצים פנסיונים בצפון

ייעוץ פיננסי

יועץ פנסיוני מומלץ


כולם מחכים אל הרגע הזה שבו הם יגיעו לשעה של הפנסיה, שם הם יוכלו לשבת ברוגע אל מול הים ולא למהר כבכל בוקר אל עוד יום של עבודה. פנסיה היא הרגע הזה של הנחת שבו ניתן כבר לגלות את העולם ללא כל ההתחייבויות הכספיות הגדולות עבור משכנתה אשר שולמו לצד האספקט הנהדר הזה של קימה בבוקר בלי לחצים שונים שנוצרים בשל מקום העבודה. כדי להגיע אל המעמד הזה צריכים לעבוד הרבה מאוד שנים, ולהפריש בצורה נכונה אל שעת הפנסיה מתוך מבחר של מוצרים פנסיוניים שקיימים לרשות האדם שחוסך לאותה השעה. יש אנשים שפועלים לפי מה שנעשה בחברה בה הם מועסקים ללא כל מחשבה נוספת, ויש אחרים אשר בוחנים את הקיים על ידי פניה אל יועץ פנסיוני מומלץ. מחפשים אחר מומחה בתחום זה? מוזמנים ליצור קשר עם Finance Advice.

במי לבחור: משווק פנסיוני או יועץ פנסיוני מומלץ?


על מנת להבין מדוע צריכים לגשת אל יועץ פנסיוני יש להבין קודם כל את ההבדל המאוד חשוב הזה שבין יועץ פנסיוני לבין משווק פנסיוני. המשווק הוא כזה אשר משויך אל חברת ביטוח מסוימת וממנה הוא מקבל את נתח הבשר שלו עבור כל לקוח ולקוח שהוא מביא אל החברה עם מוצר פנסיוני ו/או ביטוחי מסוים. מדובר למעשה בסוכן של חברת ביטוח, ולו יש את האינטרס המאוד ברור הזה לבצע מכירה ושיווק של המוצרים שקיימים אצל אותה חברת ביטוח, כולל ביטוחים פנסיונים שנמצאים במרכולתה. היועץ הפנסיוני מקבל את הרווח שלו רק אל מול האדם שעבורו ניתן היעוץ והאינטרס שלו אם כך הוא להעניק את הייעוץ הכי טוב כשאר הוא מפרט את כל המוצרים הפנסיוניים שקיימים ורלוונטיים עבור הלקוח מכל חברה וחברה.

איך בוחרים יועץ לפנסיה טובה יותר


אם כן, לאחר שזה כבר נעשה ברור ומובן מדוע זה חשוב ואף כדאי לגשת אל יועץ פנסיוני על מנת לקבל את המידע ואת ההכוונה אל מוצר פנסיוני, מה שנותר הוא רק לאתר את האדם המומלץ עבור אותה עבודה חשובה. הדרך לבחירה כזו נעשית לרוב על ידי קבלה של חוות דעת טובה על ידי אדם שעליו סומכים ועל העצה שלו יכולים להיות בטוחים במידה טובה. מלבד זאת, יועץ פנסיוני הוא כזה אשר יש לו את ההרשאה לעסוק בייעוץ פנסיוני על ידי קבלת רישיון יועץ מורשה שאת הרישיון הזה ניתן לבדוק בצורה פשוטה באתר של משרד האוצר, שם יש את הרשימה של כל היועצים המורשים בצורה נוחה לבדיקה של כל אדם שחפץ בכך.


מי שעמל בשישי יאכל לשובע בשבת. דבר זה מאוד נכון עבור יצירה של חיסכון מתאים עבור השעה של הפנסיה, כי ברגע שבו כבר נמצאים באותה הנקודה בזמן כבר לא יכולים לעשות דבר מלבד לנסות ולהתמודד עם המצב הקיים. יצירה של חיסכון לפנסיה נראה בתור דבר רחוק מידי בגיל שבו יש הרבה מאוד טרדות אחרות על הפרק. עם זאת, תשומת לב לאספקט הזה של החיסכון מבעוד מועד תביא אל חיים הרבה  יותר נוחים בגיל השלישי. אכן, יצירה של חיסכון מספק לעת זקנה היא אחריות מאוד גדולה שקיימת אצל כל אדם, וגם אם מדובר בנושא שהוא מאוד מורכב, עדיין זו לא סיבה לזנוח את מה שממנו חיים לאחר שכבר נמצאים בגיל הפרישה. זקוקים לייעוץ בתחום הפנסיה? מתעניינים בשירותי הייעוץ והליווי של יועצים פנסיונים? מוזמנים ליצור קשר עם Finance Advice.


יועצים פנסיונים: יעוץ בכל שלב ובכל גיל 


מתקרבים אל גיל הפרישה? בעל עת ושעה ישנה האפשרות והזכות החשובה הזו לבחון מחדש את כל הכלים הפנסיוניים שאר קיימים על שמנו. בהתאם, ועם הסיוע של יועץ פנסיוני, ניתן לבצע מהפך שיכול להיות כזה שיוצר חיסכון הרבה יותר אפקטיבי בכל שלב.

נדגיש כי פניה אל יועצים פנסיונים היא לא כזו מיוחדת המיועדת אך ורק לעשירי הארץ או לבוגרים שכבר יש להם סכום כסף רב. למעשה, מומלץ לכולם באשר הם לשים את הדגש על יצירה של פנסיה שנבחרת בצורה נכונה באופן הכי מוקדם שאפשר בגיל מאוד צעיר. פעולה זו היא המנוע אשר הופך את כל הכסף הזה בשלב הכי מוקדם לסכומים שיכולים להיות הרבה יותר גדולים באופן משמעותי ולחסוך הוצאות ועלויות מיותרות .

יועצים פנסיונים:  כמה זה עולה לקבל יעוץ 


לאחר שכבר מבינים כי הפנסיה היא זמן חשוב שבו לא רוצים לחיות בחוסר ובעזרה מאחרים אלא בכבוד עם כל מה שנדרש בצורה כספית ללא כל בעיה, יש לעבור אל השלב ההכרחי הבא שהוא בחינה של כל המוצרים אשר קיימים אצל אדם עבור שעת הפנסיה. את זה יש לבצע אך ורק מול אנשים אשר מוסמכים לכך . יועצים פנסיוניים הם גורם  מאוד חשוב בחברה נכון להיום בהקשר זה , מכיוון שהם אלה אשר בוחנים עבורנו בכל נקודת זמן שנבחר או באופן מתמשך את איכות התיק הפנסיוני ואת יעילותו והמלצתם מיועדת להתאמת התיק הפנסיוני עבורנו ולשפר מרכיבי החיסכון והביטוח הקיים , טרם שמגיעים לפנסיה וכאשר לא ניתן עוד הרבה מקום לתכנון .

העלות לעומת התועלת  שמקבלים בסופו של דבר היא מזערית, כאשר זו נעה בין השקעה של 1500 ₪ בממוצע לאדם אחד לבין השקעה של 2500 ₪ עבור יעוץ שניתן לזוג. את הייעוץ הזה ניתן לבצע בכל נקודה בזמן, ובייחוד כשאר המצב הכלכלי השתנה ורוצים לבחון את אפיק החיסכון הנוכחי מחדש לשם התאמה יותר טובה.


בזכות הפיתוחים הרפואיים, יותר ויותר אנשים מגיעים אל הגיל השלישי. אם פעם אנשים היו יכולים לחלום על להגיע לגיל תשעים, הרי שרבים מן הסבתות והסבים הם כאלה שנמצאים בגילאים כאלה, וחלקם אף רגישים ונראים מאוד צעירים לגילם הוותיק.

רק כאשר מתבגרים מבינים עד כמה הדבר הכי חשוב בחיים הוא הבריאות, ורק כאשר מגיעים לגילאים כאלה מבוגרים מבינים עד כמה כל מה שחוסכים בגיל צעיר הוא מה שיסייע לאדם מבוגר לחיות בכבוד וללא סיועי חיצוני. מעוניינים לקבל ייעוץ בכל הקשור לחיסכון פנסיוני? מחפשים אחר יועץ פנסיוני בצפון? מוזמנים ליצור קשר עם Finance Advice.

יועץ פנסיוני בצפון: גיל הפנסיה בנוף פסטורלי


דבר שיכול להפוך את גיל הפנסיה לנעים יותר עבור אנשים רבים בגיל השלישי הוא המעבר אל מקום שבו כל היום חשופים אל נופים נהדרים. צפון הארץ הוא כזה סוג של מקום, שאותו מגלים אנשים רבים שמגיעים לגיל השלישי, שעד אליו הם היו חיים ומועסקים באזורים היותר מרכזיים ומפויחים של הארץ.

אם רוצים להגיע אל המעמד הזה של הגיל השלישי בדירה שסובבת ירוק בצפון הארץ, צריכים מבעוד מועד לפנות אל יועץ פנסיוני שיוכל לבחון את כל הכלים הפיננסיים שקיימים נכון לרגע זה, ולראות האם צריכים להיעשות אי אלו שינויים שיכולים לשפר את התנאים את הכספים שבסופו של דבר יימשכו בגיל המתאים.

סוגי חיסכון פנסיוני


נכון להיום החיסכון של הפנסיה יכול להיות חיסכון שנאסף ומועבר בגיל הפרישה בצורה של סכום חד-פעמי (הוני), או בצורה תקציבית (קצבתי) אשר מוכנסת מידי חודש במהלכן של השנים של הפנסיה. זה חשוב להבין את השינויים אשר מידי פעם בפעם מתרחשים, כדי לעדכן את החיסכון במידת האפשר אל משהו שיכול להיות יותר רלוונטי ומתאים.

אם לוקחים בחשבון כי אנשים חיים בגיל הפנסיה בממוצע עשרים שנים, חשוב מאוד להתחיל ולחסוך סכומים שהם עד כמה שיותר גדולים בצורה שתיצור תקציב שהוא כ-75% מן המשכורת שהייתה קיימת בכל אותם השנים. המכשירים הפיננסיים שקיימים לרשות החוסכים הם קופת גמל, ביטוח מנהלים וקרן פנסיה, ועל מנת לדעת היכן עדיף לחסוך זה עדיף לפנות אל יועץ פנסיוני קרוב אל מקום המגורים שיעדכן מה הכי עדיף לפי הצרכים האישיים. היועץ מפרט את היתרונות של כל תכנית אפשרית, ולפי כל אחד מאלה בונה את החיסכון הרלוונטי והאפקטיבי שיגיע אל הסכומים שבהם בגיל הפנסיה בנוחיות משתמשים.